Szukaj słowo: i/lub użytkownik: w dziale:

1
Data/Autor Wypowiedź
17.10.2015 18:23

LARWECZKA
Postów 68
Któregoś dnia była u mnie koleżanka. Facet ją zostawił i miała depresję. Siedziała i narzekała na facetów jacy oni źli i chętnie by się kiedyś na jakimś wyżyła. Więc ja, jak to ja ze swoimi głupimi pomysłami powiedziałam jej żeby zamówiła sobie Callboya. Pomysł jej się spodobał, ale jakoś nie miała odwagi, więc powiedziałam żeby nie było jej głupio, to i ja sobie takiego zamówię. Jak powiedziałam, tak zrobiłyśmy - godzinę później stały dwa ciacha przed drzwiami - ach, to były niezapomniane chwile. Od tej pory spodobało mi się płacenie za "pewne usługi", fajna rzecz jak kobieta nie musi zwracać uwagi na potrzeby "partnera", tylko może zająć się własnymi i do tego facetowi rozkazywać, a on grzecznie wszystko spełnia. Od tej pory rozumiem facetów, którzy czasami korzystają z takich usług i nie widzę w tym nic złego, a kobietom polecam taką "chwilę zapomnienia"
29.10.2015 12:33

LARWECZKA
Postów 68
To bez różnicy jakich lubię. Napisałam tylko przygodę ze swojego życia erotycznego, a nie anons towarzyski
26.12.2015 11:08

LARWECZKA
Postów 68
Moje koleżanki same potrafią sobie znaleźć ogierów
03.02.2016 15:50

wstydliwy
Postów 8
Kto by pomyślał że kobieta będzie płaciła za seks
14.02.2016 20:41

LARWECZKA
Postów 68
no duzo kobiet placi za seks
15.02.2016 16:11

wstydliwy
Postów 8
Gdzie mogę dać ogłoszenie? u mnie mają to za darmo :P
13.03.2016 13:46

LARWECZKA
Postów 68
wstydliwy:
Gdzie mogę dać ogłoszenie? u mnie mają to za darmo :P
w dziale ogloszen - logiczne
30.11.2016 18:34

LARWECZKA
Postów 68
Marcela:
Typowym facetom zdaje się takie to podniecające - w ich mniemaniu jest to autoponiżenie a oni mają taki dryg do poniżania (dominowanie) - taka natura. Jednak 98% z nich to kiepscy polscy kochankowie, którzy nie znają prawdziwych potrzeb kobiet i nie rozumieją, że zapłacić za porządne bzykanie to nic takiego - wszak większość kończy po paru minutach to co się dziwić?! ;) Hihi!
dlatego coraz wiecej kobiet woli zaplacic i miec to, czego oczekuje
01.12.2017 13:22

LARWECZKA
Postów 68
Hranipex:
Ja spotkam się z Tobą za darmo chcesz
kto nie potrafi sie cenic, ten tez nic nie potrafi
1